#1 2009-09-19 16:55:53

Buffermancer

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-18
Posty: 2
Punktów :   

Priest

Pomyślałem, że może zacznę.

Jest kilka rodzai prichów którymi można grać. teraz sprawdzam jak się gra dufferem i powiem, że sam jestem zaskoczony.

Oto jest kilka ścieżek którymi możecie podążać w wyborze księży:

1. Standardowy Buff/ heal oraz heal/ debuff inter . Jest to priest nastawiony na support czyli do pomocy nie atakujący. Można mu dodać 3 do talisman (dla buff/heal) aby miał malice co jest dobre na pk.

Int - 172 tyle by założyć chity +7
Str - 90 lub 102 (jak chcecie dola +7)
hp - to co zostanie.

chity +7/12 hp

2. BP - battle priest FH/ debuff lub debuff/ heal Jest to atakujący priest wyspecjalizowany w zgniataniu innych jak robaki za sprawą debufowania swoich ofiar. Jego standardową bronią jest II +7 (Iron Impact).

Int - 74 (tyle szmatki wymagają)
STR - max
HP - W zależności jak kto chce. 

Fabric +7 lub +8 /12 ; 15 do str

Nie pamiętam czy II wymagał tylko str czy tez trochę inta jak coś to mówcie i poprawie.

3. Duffer - Jest to priest często mylony z debufferem za sprawą skrócenia pierwszych 3 członów tego drugiego. duff jest to priest który wyglądem przypomina BP jednak fabric'ki nosi +7/8 do HP i jest nastawiony na support jak inty. Kosztem AC ma więcej HP.

Int- 74
str - 90 lub 102
hp - max

Jest to ciekawa postać bo wyda się na nią zaledwie 45m (40m syphioric +3) i fabric'ki i jest już dobra.
Na 63 lvlu mam 3651 HP i 542 AC z undy i 300 AC mam - 5841 HP i 842 AC przez co trudno jest ubić mnie. Minus jest tylko jeden - atutem tu jest HP, więc kiedy ktoś zarzuci para, a zwłaszcza na bdw, to jest lipa.

To tyle jak na razie nie rozpisuje się bardziej bo zaraz BDW

Offline

 

#2 2009-09-22 14:54:25

dex

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-17
Posty: 4
Punktów :   

Re: Priest

Buffermancer napisał:

Jest to priest nastawiony na support czyli do pomocy nie atakujący

To ja Ci nagram filmik jak kolega priestem intowym na 79 lvl na Ionii kładzie warka 77+ na pk

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kokotow.pun.pl www.ffallybk.pun.pl www.avacup.pun.pl www.ecola.pun.pl www.nslf2.pun.pl